Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Talat Keleş
Ben de ara ara bakıyorum hava durumuna; ama zaman yaklaşmadan baktığımız tahminlerin kesinliği düşük. Meteblue'da da açık ama %45 yağmur gösteriyor. Sanıyorum ki önümüzdeki hafta iyice netleşecektir. Gerçi 1 aydır yağmur ve buluttan başka birşey göremiyoruz, düzelir mi bilinmez. Ulusal gözlem şenliğine de katılamayacağımız için güzel bir fırsat olacaktır bu. Olmazsa da bir sonraki ayı iple çekeriz :arrow:
Kullanıcı avatarı
gönderen Emrah Boogie
11 Temmuz C.tesi hem hava durumu hem de ay'in durumu itibariyle uygun gorunuyor. Mesela Yeşildağ'da etkinlik olsa katilan olur mu? (ben gelebilirim)
gönderen Emre Evren
Merhaba;

Bir aksilik olmaz ise ben katılabilirim.

Saygılar, selamlar.
Kullanıcı avatarı
gönderen Emrah Boogie
Güven Özkan yazdı:Arkadaşlar ne yazık ki bu geçen ay için planlanan bir etkinlikti. Başlığa dikkat! "20-21 Haziran Gözlem Etkinliği" :)
Güven bey 11 Temmuz etkinliği için yeni başlık açsak geç mi kalmış oluruz? (4 gün var)
Kullanıcı avatarı
gönderen Onur Durma
11 için geç olur ayrıca AY sızlık bir sonraki hafta daha iyi. Ancak onda da bayram tatili devreye giriyor. Bayram da yalnız olan kovboylar varsa etkinlik yapılabilir ama genelde eş çoluk çocuk akraba yada tatile kaçma durumları bir adım öne geçebiliyor. Biz yinede İzmir de toparlanacağız. Yine fotoğraf ağırlıklı olacak. Gözlem etkinliği değil de çekim ve işleme üzerine. Ne yapalım bizim tatil anlayışımız da bu :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Emrah Boogie
Evet Onur bey 18'i bayram tatili olduğu için ben de 11 Temmuz belki gelenler olabilir diye düşünmüştüm ama sanırım geç kaldım post etmekte.
Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu rahat ve modern bebek ayakka[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu bebeğim için kaliteli[…]

Hire ux designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]

Alkomed Etil Alkol

https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossle[…]