Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Metin Azeri
Herkese merhaba,

Uzuuuun zamandır bir etkinlik düzenlenmiyor maalesef. Haziran ayına şöyle bir bakında 15 ve 16 Haziran akşamlarının çok uygun olduğunu gördüm. Kimler gelmek ister hadi sezonu açalım artık.

Işık kirliliği konusunda tecrübesi olan arkadaşlar yer konusunda destek olabilir. Şöyle forumda ki pek çok kişiye uygun bir mekan belirleyelim ve gidelim diyorum.
Kullanıcı avatarı
gönderen Emrah Boogie
15-16 Haziran P.tesi Salı'ya denk geliyor.13 Haziran C.tesi daha uygun olmaz mı?
Kullanıcı avatarı
gönderen Talat Keleş
Evet epeydir etkinlik olmaması bizleri sabırsızlıkla bekletiyordu. Lakin tarihlerin haftaiçi olması benim gibi istanbul dışındakiler için uygun olmayacak. Neyse, sezon açılışı yapılsın da gerisi çorap söküğü gibi gelir 8)
Kullanıcı avatarı
gönderen Metin Azeri
Talat Keleş yazdı:Evet epeydir etkinlik olmaması bizleri sabırsızlıkla bekletiyordu. Lakin tarihlerin haftaiçi olması benim gibi istanbul dışındakiler için uygun olmayacak. Neyse, sezon açılışı yapılsın da gerisi çorap söküğü gibi gelir 8)

Ben tarihi sadece yanlış girdim hafta sonu olacak etkinlik
Kullanıcı avatarı
gönderen Ercan DOLU
aslında forum yöneticilerinin bu organizasyona bir destek atmaları, daha yerinde bir karar olur diye düşünüyorum.
yinede tarih ne olursa olsun bana uyacağını bildirmek istiyorum.
Kullanıcı avatarı
gönderen Onur Durma
Resim

Bu durumda 11-12-13 Haziran yada 18-19-20 Haziran etkinlik için güzel tarihler olarak duruyor.

11-14 Haziran arası Bursa da ki Gökyüzü Gözlem Şenliği olduğu için etkinlik pek iyi olmaz sanırım.

18-19-20 günlerini seçmek iyi olacaktır.
Kullanıcı avatarı
gönderen Talat Keleş
Onur Durma yazdı:Bende varım diyecem ama mekan neresi :D Yeşildağ?
Yeşildağ ne tarafta?

*Galiba buldum, tırnova'nın karşı tarafı değil mi?
Alkomed Etil Alkol

https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossle[…]

Hire UI design designer

A strong digital experience includes a design that[…]

Bitcoin Verim Çiftliği ile Sizde Kazanmaya[…]

Hd Film izle

https://hdfreefilm.com/wp-content/uploads/2020/04[…]