Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Değerli Arkadaşlar, bu kez fena patladım. Malum artık aracım yok. (Gerçi araç da çok sorun değil arkadaşlardan bulabilme, hiç olmazsa kiralama durumu var fakat geçici bir süre için ehliyetim de olmadığından :D bu opsiyonu da kullanamıyorum.) Aracı ve ehliyeti olan arkadaşlarımdan bir kısmını gaza getirme yoluna bile başvurdum ama ne yazık ki onların da hafta sonu planları yüzünden bu da gerçekleşemedi. Uzun lafın kısası, yol masraflarını da paylaşmak kaydı ile beni Cumartesi günü ekipmanlarım ile birlikte etkinliğe götürebilecek, Pazar günü de çok geç saatlere kalmadan İstanbul'a geri getirebilecek bir baba yiğit aramaktayım :lol: Otobüsle vs gel deseniz ekipmansız da o kadar yolu gitmek istemiyorum. Gelmişken bir şeyler çekebilmek isterim. İlgililere duyrulur :)
Güven Özkan yazdı:Değerli Arkadaşlar, bu kez fena patladım. Malum artık aracım yok. (Gerçi araç da çok sorun değil arkadaşlardan bulabilme, hiç olmazsa kiralama durumu var fakat geçici bir süre için ehliyetim de olmadığından :D bu opsiyonu da kullanamıyorum.) Aracı ve ehliyeti olan arkadaşlarımdan bir kısmını gaza getirme yoluna bile başvurdum ama ne yazık ki onların da hafta sonu planları yüzünden bu da gerçekleşemedi. Uzun lafın kısası, yol masraflarını da paylaşmak kaydı ile beni Cumartesi günü ekipmanlarım ile birlikte etkinliğe götürebilecek, Pazar günü de çok geç saatlere kalmadan İstanbul'a geri getirebilecek bir baba yiğit aramaktayım :lol: Otobüsle vs gel deseniz ekipmansız da o kadar yolu gitmek istemiyorum. Gelmişken bir şeyler çekebilmek isterim. İlgililere duyrulur :)

Güven bey merhaba,

Ben size bu akşam döneceğim. Eve gidip eşyaların yüklenme durumuna bakıyım. Benim araba biraz küçük olduğu için 3 kişi ve ekipmanlar ile sığmayabiliriz.

sanırsam sizde Anadolu yakasındasınız dimi?
Güven Özkan yazdı:Değerli Arkadaşlar, bu kez fena patladım. Malum artık aracım yok. (Gerçi araç da çok sorun değil arkadaşlardan bulabilme, hiç olmazsa kiralama durumu var fakat geçici bir süre için ehliyetim de olmadığından :D bu opsiyonu da kullanamıyorum.) Aracı ve ehliyeti olan arkadaşlarımdan bir kısmını gaza getirme yoluna bile başvurdum ama ne yazık ki onların da hafta sonu planları yüzünden bu da gerçekleşemedi. Uzun lafın kısası, yol masraflarını da paylaşmak kaydı ile beni Cumartesi günü ekipmanlarım ile birlikte etkinliğe götürebilecek, Pazar günü de çok geç saatlere kalmadan İstanbul'a geri getirebilecek bir baba yiğit aramaktayım :lol: Otobüsle vs gel deseniz ekipmansız da o kadar yolu gitmek istemiyorum. Gelmişken bir şeyler çekebilmek isterim. İlgililere duyrulur :)
Güven bey biz iki kişi + ekipman gelmeyi planlıyorduk ama benim arkadaşın durumu sallantıda. eğer gelemeyeceği kesinleşirse sizi alabilirim iki cg-5 şeklinde gidebiliriz :) yarın akşama kadar belli olur. Üç kişi artı iki cg-5 sığmamız mümkün olabilir mi bilmiyorum, araç sedan.

Emrah
Merhaba,

Cuma akşamı için Susurluk'ta toplanma yeri ve buradan etkinlik alanına hareket saati konularını netleştirelim mi? Bir de benim gibi havanın kararmasına yakın ya da hava karardıktan 1 saat sonra varabilme ihtimali olanlar için bir kural belirleyecek miyiz? Zira bu durum hem farlar hem yerleşim için açılan fenerlerle bir süre ışık kirliliği yaratmak anlamıma gelecektir. Son varış saati (örneğin 22:00) gibi bir kural belirlersek yetişemeyecek olanlar belki ertesi günü beklemeyi tercih edebilir?

Saygılarımla,
Özgüç Bayrak
Bizde cuma günü saat 16:00 gibi istanbuldan hareket etmeyi düşünüyoruz. Ortalama 3 saatte susurlukta oluruz.
Buradan telefon bilgisi paylaşmıyoruz,

İletişim bilgilerim;
Eposta + google talk: ilker(et)taskinoglu.com

Zaten sürekli konrtrol ediyorum ama her ihtimale karşı susurluk yine bir gözden geçirip duruma göre hareket ederiz.

Zaten 3-4 grup oluruz gibi, geç kalan olursada çok sorun teşkil etmez diye düşünüyorum. En azından geç kalan, alana yaklaşırken telefonla haber verirse iyi olur.
Sen Davraza tek basina cikmis adamsin Basak. Kimse kalmazsa sen tek kalirsin :)
ilkertaskinoglu yazdı:Arkadaşlar etkinlikle ilgili basit bir form düzenledik, lütfen tüm katılımcılar formu doldursunlar.

https://docs.google.com/forms/d/1tZ_aez ... A/viewform
:o bu form işi güzel fikirmiş ya
taze kan !

Ben en son boyle bir form doldurttugumda ne ithamlarla karsilasmistim :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]