Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Geçen ayki hüsrandan sonra kimse bir girişim yapmayınca ben kahramanlık yapmaya karar verdim.

Yer konusunda Uğur abi, Onur Atılgan ve Selçuğun yaptığı keşif gezisinden sonra, Yeşildağ'ı mutlaka denememiz gerekir diye düşünüyorum.
http://gokbilim.com/15-haziran-2013-yen ... isi-t8446/

Hava kapansa dahi, çoluk çocuktan yana bir sıkıntı olmadığı sürece ben 2 gece orda olacağım.
Dur bakalım neler olacak?
Şimdiden kestirememekle birlikte ayarlayabilirsem gelmek istiyorum. İlk etkinlik olacak. Umarım görüşürüz.

Bu arada keşif ekibine de çok teşekkür ediyorum. Gayet keyiflenerek okudum keşif hikayenizi.
O hafta malesef KPSS var, bir hafta sonrası daha iyi uyardı ama yine de sınav parasını yakıp etkinliğe gelebilirim :) Kuvvetle muhtemel pazar günü sınav çıkışı gelirim, pazar gecesi etkinlik olması daha çok işime geliyor ama eğer cuma-cumartesi diye planlanırsa cumartesi öğleden sonra gelip pazar sabahı sınava devam etmek için dönüş yaparım.. Her türlü varım yani.
Nedir arkadaşlar son durum ? Bu tarihte yapılacakmı yoksa ertelenme durumu varmı ? Diğer hobideki arkadaşlarda 7 sine bir organizasyon yapmışlar orayada cevap vermem lazım :D Ha birde bende araç yok biliyorsunuz ya birine kamp malzemelerimle yamanıcam yada paraşütle tepenize inicem ona göre :twisted:
Tayfun abi geçen sefer ben gideceğim dediğimde hava kapalıydı yağmur bile vardı. Ama ordaydık, sağolsun sonradan arkadaşlarda geldi çok güzel oldu.

Bu sefer minibüsle gelmiycem, ama arabamda, bir arkadaşımın rezervasyonu dışında çadırıyla gelecekler için 1 kişilik yer var. Arkadaş vazgeçerse 2 yada 3 kişilik yerimiz olabilir. Tuzla'dan hareket edicez.
Etkinliğe karşı bir ilgi düşüklüğü var sanki. Ben bu grupla gözlem yapmayı o kadar özledim ki anlatamam. Eşimin nöbeti belli olmadı daha nöbeti olursa oradayım:) Nöbeti olmazsa eğer onun emrine amade olacağız maalesef :D
Sevgiler
Forumda bir sorunmu var acaba, bu sayfa dahil birkaç sayfada yazdığım cevaplar görünmüyor :?:
Neyse kısaca tekrar yazayım;
Onur Atılgan yazdı:Niye ertelensin Tayfun abi, 10 gün var daha, hava durumuyla ilgili hiçbir sıkıntı yok şu an :)
Onurcum sınavlar filan demişsin birde katılım çok yok o baabda şey etmiştim belki tarih değişikliği olur diye :wink:
ilkertaskinoglu yazdı:Tayfun abi geçen sefer ben gideceğim dediğimde hava kapalıydı yağmur bile vardı. Ama ordaydık, sağolsun sonradan arkadaşlarda geldi çok güzel oldu.

Bu sefer minibüsle gelmiycem, ama arabamda, bir arkadaşımın rezervasyonu dışında çadırıyla gelecekler için 1 kişilik yer var. Arkadaş vazgeçerse 2 yada 3 kişilik yerimiz olabilir. Tuzla'dan hareket edicez.
İlkercim çok teşekkürler, Tuzla benim için biraz şehirler arası yolculuk olacak gibi :) dur bakalım bana daha yakın birileri bulabilirim belki olmazsa küçük bir ekip araba filanda kiralanabilir... Ha yağmur filan olursa ben yokum ona göre :D ben yağmurda çamurda kamp yaptığım yılları geride bıraktım o iş siz gençlere kalsın :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]