Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
quasar yazdı:merhabalar,ben de gelmek istiyorum. istanbul'da aracında 1 kişilik yeri olan var mı? yoksa yeriniz mühim değil,ağvaya kadar otobüsle giderim,beni isaköy sapağından alıp,etkinlik alanına kadar götürebilecek biri var mı? hiç bilmiyorum yerini de.
Merhaba Quasar,

Ben Kartal köprüsünden TEM'e bağlanarak Samandıra askeri havaalanının yanından doğru geçerek Şile yoluna bağlanmayı planlıyorum. (Bu rotayı nereden buldun demeyin buldum işte) Sana mesaj ile telefonumu göndereceğim. Aracımda bir kişilik yerim olabilir. Güzergah uyarsa beni ararsın istersen Şile - Ağva arasında bir yerden seni alabilirim. Gideceğimiz yeri hala tam olarak bulamadım. Diğer başlıklara baktım ama gözüme çarpmadı. Tam koordinatları bulup yazabilirseniz sevinirim.

Yarın 3,5 gibi evden çıkarak 4 gibi Kartal köprüsünden geçeceğim. Tahminen 1,5 saat sonra Şile'de olurum. Şileden de gözlem yeri yarım saat desek 6'da orada olabilirim. Bugün hava 7:15 gibi karardı. Hazırlanmak için bana bir saat yeterli.

Giderken yanıma bir sürü giyecek alıyorum. (Mont, kazak, bere, eldiven, bot...) Zira Tırnova gözleminde ilerleyen saatlerde üşümeye başlamıştım. Yiyecek olarak evden sandviç yapacağım. Yolda pasteneden ıvır zıvır şeyler alacağım. Kahve, bardak ve su getirebilirim ancak nasıl ısıtacağımı bilemiyorum :D
gönderen quasar
merhaba gülhan abi,ben de maltepedeyim,kartal köprüsüne gelebilirim.şile'ye de geçebilirim direk.yer olup olmadığı konusunda kesin bilgilendirirsen sevinirim abi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Merhaba arkadaşlar bende geliyorum selamlar
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Mahmut YILMAZ yazdı:Harun abi bu sefer kimseyi havai fişekle vurmayacaksın dimi :)
hahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mahmut yarın müthiş bir sürprizim var yanımda getiricem eminim çok beğeniceksin
:twisted: :roll:

Not yakma kırma yıkma yok rahat olun
Kullanıcı avatarı
gönderen Emre Can Alagöz
Mahmut YILMAZ yazdı:Korkuyorum Harun abi :)
:D :D

Biz saat 10.30 gibi hazırlanıp çıkmayı planlıyoruz yolu tam olarak bilmediğimiz için Harun ve Mahmut abiyi biraz rahatsız edeceğim. Biraz büyük bir çadır var bakalım nasıl kurcaz :) Gülhan beyin verdiği koordinatlarla biraz rahat yolculuk yapacağız sanırım.
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Çok güzel bir etkinlik olucağa benziyor bunu kaçırmam!!!!
Bende ağbimle beraber geliyorum... :merhaba
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
EmreCanAlagöz yazdı:
Mahmut YILMAZ yazdı:Korkuyorum Harun abi :)
:D :D

Biz saat 10.30 gibi hazırlanıp çıkmayı planlıyoruz yolu tam olarak bilmediğimiz için Harun ve Mahmut abiyi biraz rahatsız edeceğim. Biraz büyük bir çadır var bakalım nasıl kurcaz :) Gülhan beyin verdiği koordinatlarla biraz rahat yolculuk yapacağız sanırım.

Telefonla tarif çok zor. Biraz sabretseniz öğleden sonra birlikte giderdik.
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Mahmut ağbi özel mesaajdan tel numaranı yazabilirmisin rica etsem... bende gelicemde
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Selçuk Karayakalı yazdı:Bakalım akşam belki gelebilirim.
Selçuk nazlanma :kanit
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8