Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Emre Can Alagöz
Güven Özkan yazdı:Arkadaşlar ben malesef etkinliğe katılamayacağım.
Üzüldüm Güven abi.

Bende sanırım araba buldum gibi babama söylemiştim o da sağolsun bulmuş araba bizim teleskobu geçen etkinlikte pek verimli kullanamadım bu etkinlikte sınırlarını görmek istiyorum. Bir aksilik olmazsa bende geliyorum biraz kalabalık bir grupla :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Güven Özkan
Benimki biraz mecburiyetten oldu Emre Can. Üzerinize afiyet düşüp azıcık kolumu kırdım :) Bu arada başlığı açan Selçuk arkadaşımız dahil, epeyce gelememe ihtimali olanların belirmiş olması acaba bir hafta ertelense nasıl olur düşüncesini getirdi aklıma. Artısı, eksisi ile belki tartışılabilir. (Bunu tabii kesinlikle kendim için söylemiyorum. Herkese uygun olursa tabii ki bu hafta sonu yapılsın. İleride nasıl olsa yine yapacağız.)
Kullanıcı avatarı
gönderen Emre Can Alagöz
Abi ben abim için istemiştim izine geldi ve gözlem yapmak istediği ve arabayı zar zor bulduğumuz için 24.ü için istiyorum. Geçmiş olsun abi.

Edit: Etkinlik yapılıyor yani değil mi?
En son Emre Can Alagöz tarafından 20 Eyl 2011, 20:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
Benim açımdan da farketmez. Katılım daha çok olacaksa ertelenebilir 1 Eylül tarihine.
gönderen Alper Gokhan
Geçmiş olsun Güven Bey, talihsizlik olmuş.

Ben programımı 24'üne göre yaptım. Eğer etkinlik 1 Ekim'e ertelenecekse o etkinliğe katılamayabilirim, ama çoğunluk öyle istiyorsa bana yapacak fazla birşey kalmıyor :)

Saygılar
Kullanıcı avatarı
gönderen Ahmet KALE
Çok geçmiş olsun Güven, üzüldüm şimdi. İnşallah en kısa zamanda iyileşip sahalara dönersin :)

Bende katılmak isterdim etkinliğe ama bu sıralar malesef gelmem çok zor.
Kullanıcı avatarı
gönderen Güven Özkan
Herkesin iyi dilekleri için teşekkürler. Anlaşılan bu hafta sonu etkinliği pek bir sahiplenilmiş. Ne kadar güzel. O halde tartışmaya dahi açmayalım ve yapılsın. Katılacaklara iyi gözlemler, iyi fotoğraflar dilerim :)
Evet bu şartlarda ertelemek en iyisi gibi görünüyor.
Katıamıyacak arkadaşlarımızında katılacağı bir etkinlik çok çok dafa faydalı ve etkin olacaktır.
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Mademki bukadar kişi katılamıyor ertelemek en iysi.Zaten benimde gelmem zorlaştı köpeğim yeni doğum yaptı ona iyi bakmam lazım en iyisi ertelemek olacak...
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
Tekrarlıyorum benim açımdan da farketmez. Katılım daha çok olacaksa ertelenebilir 1 Eylül tarihine.
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Arkadaşlar Marmarise de dün dolu yağmış :) tam aydan kurtulduk derken bu sefer de hava bozdu galiba :( :aah :aah :aah
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
Merhaba,

Ben bu Cumartesi 3 kişi gelebilecek durumdayım. Hava durumu fena gözükmüyor. Cumartesi akşamı açık gözüküyor ancak ilerleen saatlerde Karadeniz sahillerinde bulutlanma olabilir.

Kimlerin geleceği konusunda son durumu yazabilir misiniz? Buna göre bir karar verelim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Gece-Gökyüzü

Sen nasıl bi kralsın ya 😘

Hangi aynalı teleskobu önerirsiniz? Aklımda b[…]