Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Aydın Ünlüsaraç
Mahmut YILMAZ yazdı:Aydın abi benim iki adet çadırım var biri sizindir o gecelik.
Dayanamadım ilk bilgiveren arkadaşımdan sonra bu akşam çadırı ve 2 ped satın aldım.
tekrar Çok çok teşekkürler Mahmut,
Bu konudada bilgilerini eksik etmeyeceğini biliyorum ilk olarak beraber kurarız.
Çok güzel bir etkinlik olacağını tahmin ediyorum. :merhaba
gönderen quasar
Eğer etkinlik hava koşullarından iptal olmazsa,mutlaka katılacağım.

Ama maalesef etkinlik alanını bilmiyorum.Ağva'ya 1-2 kere gitmişliğim var ama etkinlik alanıyla Ağva arasında baya bir mesafe varmış.Çevre yerleri de hiç bilmiyorum.Aracım da yok,otobüsle geleceğim.

Bu sorunu nasıl halledebilirim acaba? Gözlem yerine nasıl ulaşabilirim?
Kullanıcı avatarı
gönderen Güven Özkan
Gözlem yerinin koordintları önceki ağva gözlem etkinliği başlığı altında mevcuttu ama şu an bulamadım. Zaten etkinliğe bir iki gün kala tekrardan paylaşırız. En kötü, etkinlik alanına yakın bir yerde otobüsten inersininiz araçlı birileri de gelir sizi alır.
gönderen quasar
burdan tanıdığım kimse yok,bana etkinlik alanına yakın bir yerin adını söylerseniz,otobüs şoförünü uyarır,inerim.

Beni ordan itibaren etkinlik alanına götürecek gönüllü birini arıyorum :D Sadece dürbün ve tripod olacak yanımda.
Kullanıcı avatarı
gönderen Güven Özkan
Etkinlik gününden bir iki gün evvel özelden cep telefonlarımızı paylaşır, etkinlik günü telefonlaşır bir çözüm buluruz. Şimdiye kadar kimseyi yollarda, aç, açıkta bırakmadık dert etme bu kadar hallederiz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Meltem Şafak
ben ben ben
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
Arkadaşlar etkinlik alanının koordinatları 41.05.37K 29.45.29D şeklinde. Çarşamba yağış olsa bile haftasonunu etkileyeceğini sanmıyorum. Çok güzel bir etkinlik olacağına eminim. Bayağıdır gözlem yapamıyordum, sabırsızlanıyorum...
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
Mahmut YILMAZ yazdı:Onur müthişsin. Ağva otobüsüyle gelip İsaköy Sapağı durağında inilmesi gerekiyor. Oradan sonra 7.7 km yol kalıyor. Yürüyerek bile gelinebilecek bir yol neredeyse.

Otobüsle gelecek olanlar için bir önceki sayfada yazdıklarımı hatırlatma niyetiyle...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

It is the graphic designing software for Windows P[…]