Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...

Gökbilim 2. Genel Toplantısı'na ne zaman katılacaksınız?

9-10 Mayıs Haftasonu
2
25%
16-17 Mayıs Haftsonu
1
13%
19 Mayıs Bayramı !!!
2
25%
23-24 Mayıs ???
3
38%
Arkadaşlar selamlar;

En son AKA kolejinde Semra hocanın misafirliğinde Gökbilim üyesi değerli arkadaşlarla toplandığımızda muhabbetimiz sırasında artık genel katılımlı bir toplantı yapma zamanının geldiği üzerinde fikir birliğine varmıştık. Bu gün Çağrı (Erdoğdu) 'nında fikrini aldıktan sonra konu ile ilgili bir başlık açmaya karar verdim.
Çağrı'nın önerisi ilk toplantıda olduğu gibi İstanbul Kültür Üniversitesinde toplanılması. İKÜ'nde özellikle Dursun KOÇER hocamız ülkemizdeki amatör gökbilimin gelişmesi için gösterdiği büyük fedakarlıkları ile amatör gökbilim ile ilgili yapılacak etkinliklere her zaman büyük desteği ile bizleri yüreklendiriyor.

Gerek gökbilim.com gerekse ülkemizdeki amatör gökbilimin gelişimine katkı sağlayabilecek etkinlik ve faydalı oluşumların konuşulacağı ve herşeyden önemlisi ortak tutkusu gökyüzü olan dostların bir araya gelip paylaşımlarda bulunacağı böyle güzel bir toplantıya katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu aralar 24 mayıstaki 3. genel gözlem şenliği ve yerel bazı etkinlikler (tertiplemeye çalıştığımız DAY2009 Kocaeli İ.Ö.Okulları etkinliği gibi..) ile aynı güne gelmemesi ve herkezin mümkün olan maksimum katılım sağlayacağı ortak bir gün belirlemek adına tarihi belirsiz olarak bıraktık.
Lütfen katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini yazdırıp ve önerdikleri tarihi bu başlık altında paylaşabilirlerse ortak bir gün belirleyebiliriz.

Saygı ve sevgilerimle...
1-3 Mayıs 2009 günlerinden birisinde yapsak iyi olur. En azından ertesi hafta sonu olan 9-10 Mayıs 2009 günlerinden birisi olsun isterim. 23-24 Mayıs 2009 etkinliğine az kaldı. Toplantıda, 23-24 Mayıs etkinliğini etkileyecek karar ve tavsiyeler çıkabilir.

İKÜ'de yapılacak toplantıya katılırım.
Mehmet Koyuncu yazdı:...ertesi hafta sonu olan 9-10 Mayıs 2009 günlerinden birisi olsun isterim...

9-10 Mayıs günlarinden biri olursa bende katılabilirim. Ondan önce müsait değilim.
Semra Senem yazdı:Bende katılmayı çok isterdim ama görüyorumki 10 mayıs üzerinde bir yoğunlaşma var :( benim için en olmayacak gün, o gün yüksek lisans için sınavım var, ne yapalım artık bir sonraki toplantıyı bekliyicem...
Semra, senin için uygun olan tarihleri yazsaydın.
10 mayıs çoğunluğa uyduğu için bir daha uğraşılmasını istemedim. 3 mayıs pazar günü olabilir, 16,17 mayıstan biride olabilir, hem bu tarihlerden biride olursa bizde kocaeli'nde yapacağımız etkinliği bitirmiş oluruz hemde bursa da olacak olan gözlem partisi içinde 1 hafta zaman kalıyor, eğer alınacak bir karar olursa duyurulması ve yapılaması da mümkün olabilir.