Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Çağdaş'ın numarasını mutlaka not alın.
Çağdaş Çalış yazdı:Merhaba,

11 Ekim Cumartesi gerçekleşecek toplantıda Kültür Üniversitesi içinde yönlendirmede sorun yaşayanlar ve üniversite içinde kaybolma ihtimali olan arkadaşlar aşağıdaki telefondan bana ulaşarak bilgi alabilirler.

(etkinlik bittiği için numarayı kaldırdım)

Not : Bu numarayı lütfen toplantı günü için not ediniz.
Bana özel mesaj ile kesin katılacağınızı bildirin lütfen.

Toplantıya kesin katılacaklar:
Çağrı Erdoğdu
Çağdaş Çalış
Mehmet Koyuncu
Ali Koyuncu
Selçuk Topal
Engin Yazıcı
Ercan Dolu
Cüneyt Şanlı
Yiğit Kaçar
Aysun Ülger
En son Çağrı Erdoğdu tarafından 12 Eki 2008, 21:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Ercan DOLU
katılmamızda bir engel yok ise kesin katılanlar listesine girmek isterim.
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
Merhaba,

Eşimin doğumu çok yaklaştığından kendisini yalnız bırakmak istemiyorum. Büyük ihtimal ile katılamayacağım. Toplantı sonucu alınacak kararları destekleyeceğimi bilmenizi isterim.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Gülhan YAŞAR yazdı:Merhaba,

Eşimin doğumu çok yaklaştığından kendisini yalnız bırakmak istemiyorum. Büyük ihtimal ile katılamayacağım. Toplantı sonucu alınacak kararları destekleyeceğimi bilmenizi isterim.
Keşke gelebilseydin Gülhan.
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Arkadaşlar şu toplantıyı fuarda yapsak olmaz mı? Akşama doğru sakin ve sessiz sote alanlar biliyorum. Elimize içeceklerimizi alır sıcak bir ortamda hoşbeş ederiz.

Hem fuarı dolaşırız! Anlayacağınız bir taşka iki kuş vuracağız. Benim yarın ki programım yoğun olduğu için her iki yerede gitmem mümkün değil.
gönderen Yiğit Kaçar
Son dakikaya kadar emin olamadığım için burdan yazmak istemedim. Ben bu akşam Ankara'dan yola çıkıyorum. Cumartesi ve Pazar İstanbul'dayım. Cebit'i bahane ederek eşim ve kızımla birlikte geliyoruz. Ancak ben Gokbilim toplantısı için hangi saat olursa olsun vaktimi oraya ayıracam. Şimdi son olarak ne diyorsunuz? Salih'in fikri de çok hoş ama benim için hiç farketmez. Açıkçası forumda şu an son olarak neye karar verildiğini bilemiyorum. Sanırım Kültür Üniversitesi. Bu saatten sonra yer değişikliği biraz sıkıntılı olabilir. Sevgili Çağrı ve Çağdaş... Lütfen özelden gönderdiğim telefon numarasından bana ulaşın. Yarın görüşmek dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Salih Dinçer yazdı:Arkadaşlar şu toplantıyı fuarda yapsak olmaz mı? Akşama doğru sakin ve sessiz sote alanlar biliyorum. Elimize içeceklerimizi alır sıcak bir ortamda hoşbeş ederiz.

Hem fuarı dolaşırız! Anlayacağınız bir taşka iki kuş vuracağız. Benim yarın ki programım yoğun olduğu için her iki yerede gitmem mümkün değil.
Salih son dakika kararı değiştirmek yanlış olur.

Yiğit ile konuştum yoldalarmış. Bilgilendirdim o da gelecek.
En son Çağrı Erdoğdu tarafından 10 Eki 2008, 21:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
gönderen Kaan Karabulut
toplantının tam konusunu merak ettim doğrusu. yani sadece site için mi kararlar alınacak yoksa bilgi paylaşımı mı olacak? eğer bilgi paylaşımı olacaksa katılmak isterim
En son Kaan Karabulut tarafından 12 Eki 2008, 00:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Kaan Karabulut yazdı:toplantının tam konusunu merak ettim doğrusu. yani sadece site için mi kararlar alınacak yoksa bilgi paylaşımı mı olacak? eğer bilgi paylaşımı olacaksa katılmak isterim
Bilgi paylaşımı değil de site ve çalışmalar hakkında konuşulacak.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Özgür ile konuştum şimdi yarın bir iki saatliğine gelebilir. Yarın belli olacak. Onun da yol durumu var.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Toplantıya gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Çağdaş Samsun'dan geldi. Selçuk Gebze'den geldi. Yiğit Ankara'dan geldi. Toplantı tarihinin de bugüne alınmış olmasının iyi yönde olduğu konusunda mutabık kaldık. Toplantının amacına ulaştığına inanarak ayrıldık. Oldukça sıcak ve çözüme yönelik bir konuşma oldu.

Dursun Koçer hocamız bizlerle fazlasıyla ilgilendi. Eksikliğini hissettirmedi. İstanbul Kültür Üniversitesi'nin bu konuda iyi bir seçim olduğunu tahmin ediyorduk ve aynen tecrübe edindik. Güzel bir ortamdı. Sağolsun hocamız bizi yemeğe aldı ve çaya davet etti. Ayrıca Türkiye'deki astronomi etkinlikleri ve organizasyonlar ile ilgili ayaküstü bayağı bir konuştuk.

Toplantıya kesin katılacaklar listesindeki herkes katılım sağladı.

Çağrı Erdoğdu
Çağdaş Çalış
Mehmet Koyuncu
Ali Koyuncu
Selçuk Topal
Engin Yazıcı
Ercan Dolu
Cüneyt Şanlı
Yiğit Kaçar
Aysun Ülger

13:00-14:00 arası toplanma ve yemek ile geçti. 18:00'e doğru da bitirdik.

Aysun ve Yiğit'in toplantı notlarını Aysun düzenledikten sonra buradan yayınlarız.

Toplantıda forumdan bir sürü arkadaşın ismini dile getirdik aslında. Toplantı raporunu yayınladıktan sonra üzerine konuşabilir, gelemeyen arkadaşların fikirlerini almak, görev dağılımında yer almalarını görmek isteriz.
Kullanıcı avatarı
gönderen H Tugca Sener Satir
Heycanla ve merakla bekliyorum toplantı raporunu. Genelde hep benim üstüme yıkılan bir iş olduğu için bilirim ne sıkıntılı olduğunu, hem bir an önce gelemeyenlere neler olduğunu anlatmak hem de iyi bir metin sunmak isteyince iş biraz sıkıntılı olabiliyor hele ki günlük hayatın içine girince. O nedenle acele etmeniz için baskı yapmak istemesem de, çok merak ediyorummmm... :roll:
Kullanıcı avatarı
gönderen Mehmet Koyuncu
Önce yemeğimizi yedik.
Resim

Ciddi ciddi çalıştık.
Resim
Soldan sağa: Engin Yazıcı, Yiğit Kaçar, Selçuk Topal, Çağrı Erdoğdu, Aysun Ülger, Ali Koyuncu, Cüneyt Şanlı, Ercan Dolu ve Çağdaş Çalış

Dursun hocamıza verdiği destek için ne kadar teşekkür etsek azdır.
Resim
Soldan sağa: Ercan Dolu, Cüneyt Şanlı, Yiğit Kaçar, Dursun Koçer, Çağdaş Çalış, Çağrı Erdoğdu, Aysun Ülger, Selçuk Topal, Ali Koyuncu ve Mehmet Koyuncu
En son Mehmet Koyuncu tarafından 11 Eki 2008, 22:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Selçuk TOPAL
Evet bence de harika bir toplantı oldu. İstanbul Kültür Üniversitesi'nin seçilmesi de ayrıca güzel oldu. Dursun hocamıza ben de teşekkür etmeden geçemem gene babacan tavrını gösterdi bizlere...Toplantı sonunda alınan karalar uygulandıktan sonra eminim bir sorun kalmayacak ve bu işi daha da ileri götürmüş olacağız.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8