Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahmut YILMAZ
Benim içinde problem yok. :)
gönderen Engin Yazıcı
Arkadaşlar merhaba,
Forum'a en son giren ben..Anlaşılan toplantı yer ve zamanı ayarlama konusu biraz uzamış anladığım kadarıyla tarih 11 ekim saat 13:00 galiba ama yer neresi tam anlayamadım, son durumu biriniz özetlerseniz memnun olurum..Ayrıca umarım yaşlıları aranıza alıyorsunuzdur :) Tamam sa ve işten yetişebilirsem ben de gelirim inşaallah :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
Gökbilim 1.Genel Toplantı

11 Ekim 2008 Cumartesi 13:00'da İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü.

İstanbul Kültür Üniversitesi, Fen - Edebiyat Fakültesi
Ataköy Kampüsü, Bakırköy 34156 / İstanbul

Resim

Resim
gönderen Engin Yazıcı
Teşekkürler Çağdaş Bey,
İKÜ benim çalıştığım yere yakın sayılır..Beni de katılımcı listesine yazın lütfen yetişeceğimi umuyorum..
gönderen Suat ÖZYÖNÜM
11 Ekim benim için riskli bir tarih oldu... Genede umudumu yitirmeden inşallah diyeceğim...
Sevgilerimle.
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
Çağrı Erdoğdu yazdı:Yer kesinleşmiştir. Umarım Anadolu yakasındakiler için ulaşımda problem olmaz. Katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Gökbilim 1. Genel Toplantı Katılımcı Listesi

1. Arif Bayırlı
2. Burhan Şen
3. Cüneyt Şanlı (Kesin Değil)
4. Çağdaş Çalış
5. Çağrı Erdoğdu
6. Engin Yazıcı
7. Ercan DOLU
8. Gülhan Yaşar
9. Harun Şahin
10. Hüseyin Anıl Uğurerkan
11. Mahir Özdilek
12. Mahmut Yılmaz
13. Mehmet Koyuncu
14. Onur Kaya
15. Onur Tok
16. Salih Dinçer
17. Selçuk Topal
18. Semih Çakmak (Kesin Değil)
19. Suat Özyönüm
20. Özgür Can Öney
Çağrı Erdoğdu yazdı:Tarih 11 Ekim 2008 Cumartesi saat 13:00 kesin olarak değiştirildi. 5 ekim bayramın son günü olduğundan problem yaşayan arkadaşlarımız oluyor. Sıkıntı olmayacak böylece.
Merhaba,

19 kişi için tarih uygun olurken birden bire hiç tartışmadan tarihin neden değiştirildiğini pek anlayamadım. Bu tip ortak organizasyonların kararlarının ortak alınmasının daha doğru olacağı kanaatindeyim.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Gülhan YAŞAR yazdı:Merhaba,

19 kişi için tarih uygun olurken birden bire hiç tartışmadan tarihin neden değiştirildiğini pek anlayamadım. Bu tip ortak organizasyonların kararlarının ortak alınmasının daha doğru olacağı kanaatindeyim.
Sevgili Gülhan, benim, Çağdaş'ın ve bir iki arkadaşın bayram dolayısı ile o tarihte sıkıntı yaşamasından dolayı tarihi bayram tatilinden kurtarmanın daha iyi olacağını düşünerek acele olarak İKÜ'ye bildirdik. Bir daha tartışmaya açıp uzatmayalım diye erken davranmak adına böyle oldu. İnsiyatif kullanmak gerekti.
Kullanıcı avatarı
gönderen Şükrü Korkmaz
Merhaba Arkadaşlar,

Toplantıda aranızda olmayı bende çok isterdim!

ve bu yüzden çalıştığım işyerinden 2 - 3 gün gibi izin almam gerekiyor!

Fakat bu şuan imkansız :(
üstelik bu etkinliğin tekrar İstanbul'da olması benim dezavantaj oldu.

Toplantı Ankara'da olsaydı bir çaresine bakıp aranıza mutlaka katılabilirdim :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Çağrı Erdoğdu yazdı:
Gülhan YAŞAR yazdı:Merhaba,

Sevgili Gülhan, benim, Çağdaş'ın ve bir iki arkadaşın bayram dolayısı ile o tarihte sıkıntı yaşamasından dolayı tarihi bayram tatilinden kurtarmanın daha iyi olacağını düşünerek acele olarak İKÜ'ye bildirdik. Bir daha tartışmaya açıp uzatmayalım diye erken davranmak adına böyle oldu. İnsiyatif kullanmak gerekti.
İnisiyatif kullanmanızı anlayış ile karşılıyorum. Bu yönetici, ev sahibi gibi sorumlukların üstlenmesi gereken bir kavram. Ancak başından beri ortak karar alma ve beraber hareket etme konusunda sizler önclük ediyordunuz. Herkes programını o tarihe göre ayarlamışken yaklaşık 1 hafta kala (önümüzdeki hafta olacakken) neden tarih değiştiriliyor anlamıyorum.

Korkarım bayram ertesi iş yoğunluğu artacak. Bu da toplantıya katılmamı zorlaştıracak. N'apalım imkan sağlarsanız internetten katılırız bizde...:(

Sevgler, saygılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Mehmet Koyuncu
Zorlu bir mesafe, sağlık problemi yada acil bir durum olmadığı ve tatile denk geldiği sürece ben ve oğlum ( Ali Koyuncu ) etkinlik yada toplantılara katılırız.
Kullanıcı avatarı
gönderen Mahir ÖZDİLEK
Tarihin değişmesi katılımımı etkileyebilir ama elimden geldiğince katılmaya çalışacağım. Selam ve sevgiler...
Kullanıcı avatarı
gönderen basak demirel
bizde aranızda bulunmak isterdik. kararları bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz.
selamlar
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Cumartesiye az kaldı. Toplantıya kesin katılacak arkadaşlar bana özel mesaj ile katılacaklarını bildirirlerse iyi olur. Böylece son olarak kesin bir liste çıkaralım.

Tuğça, webden toplantıyı izleme fikri güzel fakat pratikte çalışmayabilir. Ön çalışma yapmak lazım falan bir sürü iş. Seste sorun olur gibime geliyor. Yaka mikrofonu lazım herkese :D

Salih, gelmeye çalış! :kahve
gönderen Suat ÖZYÖNÜM
Çok arzu etmeme rağmem özel bir nedenimden dolayı toplantınıza katılamayacağım...
Umarımki toplantınız verimli ve olumlu geçer, haberleri buradan izliyebilirsek ben kendi adıma mutlu olacağım.
Sevgi ve Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
Merhaba,

11 Ekim Cumartesi gerçekleşecek toplantıda Kültür Üniversitesi içinde yönlendirmede sorun yaşayanlar ve üniversite içinde kaybolma ihtimali olan arkadaşlar aşağıdaki telefondan bana ulaşarak bilgi alabilirler.

(etkinlik bittiği için numarayı kaldırdım)

Not : Bu numarayı lütfen toplantı günü için not ediniz.

Saygılarımla...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8