Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
gönderen Suat ÖZYÖNÜM
Bir aksilik çıkmaz ise ve benim gibi bilimden uzak birini aranızda görmekten rahatsız olmazsanız toplantınıza katılmaktan ve sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağım.
Saygı ve sevgi dileklerimle...
Suat ÖZYÖNÜM
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
Merhaba,

İKÜ ile görüşmeler tamamlandı. İKÜ'de Dekan olan hocamız Prof.Dr Dursun Koçer bize deteklerini esirgemeyeceğini söyledi. Kendiside toplantı günü ve saatinde bir aksilik çıkmazsa orada bulunacağını belirtti. Amatör Astronomi Sempozyumunun ve Ayna Yapım Çalıştaylarının yapıldığı bir kurumda toplantının yapılmasının önemi, bize sağlyacakları destekler açısından önemli buluyorum. Önerilen toplantı günü ve saati aşağıdadır. Saygılarımla...

Gökbilim 1.Genel Toplantı

5 Ekim 2008 Pazar 13:00'da İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü.

İstanbul Kültür Üniversitesi, Fen - Edebiyat Fakültesi
Ataköy Kampüsü, Bakırköy 34156 / İstanbul

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Yer kesinleşmiştir. Umarım Anadolu yakasındakiler için ulaşımda problem olmaz. Katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Gökbilim 1. Genel Toplantı Katılımcı Listesi

1. Arif Bayırlı
2. Burhan Şen
3. Cüneyt Şanlı (Kesin Değil)
4. Çağdaş Çalış
5. Çağrı Erdoğdu
6. Ercan DOLU
7. Gülhan Yaşar
8. Harun Şahin
9. Hüseyin Anıl Uğurerkan
10. Mahir Özdilek
11. Mahmut Yılmaz
12. Mehmet Koyuncu
13. Onur Kaya
14. Onur Tok
15. Salih Dinçer
16. Selçuk Topal
17. Semih Çakmak (Kesin Değil)
18. Suat Özyönüm
19. Özgür Can Öney
En son Çağrı Erdoğdu tarafından 21 Eyl 2008, 21:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Cüneyt Şanlı
Merhabalar, toplantıya bende gelmek istiyorum ancak kesin diyemiyorum eş durumuna bağlı...
Umarım toplantı peryodik hale gelir,böylece sorunların ortaya konması ve çözümü kolaylaşır...
gönderen Dugun
Evet, toplantıların periyodik hale gelmesi güzel olur. Yalnız o zaman formül şöyle olur:

katılım = eş durumu x (x faktör) :D

Bir engel olmaz ise bende katılmayı arzuluyorum.

Selam,
Demir UĞUN
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Dugun yazdı:Evet, toplantıların periyodik hale gelmesi güzel olur. Yalnız o zaman formül şöyle olur:

Selam,
Demir UĞUN
Forumdaki isim kuralımıza bile uymazken nasıl olacak? Biraz ironik.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Bu arada toplantı derken gerçekten bir toplantı olacak. Gökbilim grubu ile ilgili konularda konuşulacak, kararlar alınacak. Yanlış bir beklenti olmasın diye söylüyorum. Baştan söyleyeyim de sonra orada sıkılma durumu yaşanmasın.
gönderen Hüseyin Anıl Uğurerkan
Merhaba,

Uzun bir süre forumdan uzak kaldım. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nü kazandıktan sonra ev yerleştirme, kayıt, burs başvurusu vs. olaylar yüzünden İstanbul'da bulunmama rağmen Gökbilim buluşmasına katılamadım ve internete girip forumu takip edemedim. 5 Ekimde İstanbul'dayım, Rumeli hisarüstü - Sarıyer'de oturuyorum. Toplantıya katılmak için bir engel görünmüyor, katılacağım. Görüşmek üzere..
Kullanıcı avatarı
gönderen H Tugca Sener Satir
Çağrı Erdoğdu yazdı:
Dugun yazdı:Evet, toplantıların periyodik hale gelmesi güzel olur. Yalnız o zaman formül şöyle olur:

Selam,
Demir UĞUN
Forumdaki isim kuralımıza bile uymazken nasıl olacak? Biraz ironik.
Acaba Demir beyin yaptığı gibi D.Ugun seklinde ismin ilk harfive soyisimden oluşan kullanıcı isimleri de kabul edilebilir mi? Bu konuya biraz esneklik getirmeliyiz belki de.

Toplantıya katılamayacağım ama İKÜ'de olacağınıza göre mutlaka wireless erişim imkanınız da olacaktır. Söz hakkı alıp ortalığı gürültüye boğmamak adına sadece sessiz dinleyiciler olarak webden toplantıyı dinlesek, not tutup sonra forumdan göndersek nasıl olur acaba? Biliyorsunuz ki ne kadar toplantı tutanağı da olsa, toplantıda bulunmak gibisi olmaz.
gönderen Burhan ŞEN
Herkese merhaba, Gökbilim 1. Genel Toplantısına katılmak istiyorum. 5 Ekimde görüşmek üzere...
Kullanıcı avatarı
gönderen Selçuk TOPAL
5 ekimde ben de orada olacağım.

herkese saygılar,
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Tarih 11 Ekim 2008 Cumartesi saat 13:00 kesin olarak değiştirildi. 5 ekim bayramın son günü olduğundan problem yaşayan arkadaşlarımız oluyor. Sıkıntı olmayacak böylece.
Kullanıcı avatarı
gönderen Cüneyt Şanlı
Cumartesi günleri 14.00'e kadar çalışıyorum, biraz erken çıkıp kesin geleceğim İKÜ'ye yakınım...
Başarılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Selçuk TOPAL
tamam benim için problem değil. görüşmek üzere...

Saygılar,
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8