20x80 konus alınır. (2. el) istanbul

Nasıl bir dürbün alacağınıza dair yardım istiyorsanız, elinizdeki dürbünü satmak istiyorsanız...
güvenlik58
İlgi düzeyi: merak
Teşekkür etti: 0

20x80 konus alınır. (2. el) istanbul

Mesaj gönderen güvenlik58 »

Herkese esenlikler. Uzay gözlemine ufaklıktan beri merakım vardı. Hatırlarım ayı gözleyebilmek için kendi kendime büyüteç merceklerinden teleskop yapmaya çalışırdım ama olmazdı tabii. Şimdi çocukluk heveslerimi sırasıyla giderme yoluna gideyim istiyorum ve başlangıç olarak bütçemi aşmayacak dürbün almaya karar verdim. Evvela teleskop alacaktım ancak sizlerden öğrendiğime göre başlangıçta dürbün teleskoptan yeğ imiş. İş gören, mümkün mertebe makul konus 20X80 dürbün veya dengesinde dürbün alınır. Mevki İstanbul-Bahçelievler ve civarı. İsteyen mesaj olarak yazabilir isteyen yorum olarak yazabilir.
güvenlik58

Bu ilan hali hazırda geçerlidir. Alış-veriş gerçekleştiğinde gerekli duyuru yapılacaktır. :roll:
Kullanıcı avatarı
Yuce Doruk
İlgi düzeyi: Hobi

Mesaj gönderen Yuce Doruk »

Merhaba,
Bu hobiye başlarken aldığım ve yaklaşık 6 ay kullandıktan sonra teleskoba geçtiğim güzel, sıfır ayarında bir Konus 20x80'im var. Sadece taşıma çantasının omuza takılan kısmındaki kemer çantanın bağlama yerinden çıktı. Güçlü bir tutkalla yerine tekrardan yapıştırılabilir.

İlgilenirsen yucedoruk@gmail.com adresine mail atabilirsin, bende sana dürbünün ve taşıma çantasının fotoğraflarını yollayabilirim. Hoşuna giderse haberleşiriz tekrardan :merhaba
güvenlik58

Alış-veriş sonuçlanmıştır, ilanın geçerliliği yoktur bilginize
Kullanıcı avatarı
Yuce Doruk
İlgi düzeyi: Hobi

Mesaj gönderen Yuce Doruk »

Dürbün satılmıştır, Mehmet Bey güzel günlerde kullanın :merhaba

“Dürbün Alım-Satım/Dürbün Tavsiyeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir