Gökyüzü Fotoğrafçılığı için Teleskop, Fotoğraf Makinesi, aksesuar incelemeleri, tavsiyeleri...
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
#88598
Arkadaşlar malum bilgisayarlarımız bizler için son derece önemli.

Aşağıda web site adresini vereceğim ürünü alır ya da benzerini burada yapabilirseniz nemden etkilenme riskinden kurtulursunuz. Ayrıca güneş çekimi vs gibi gündüz kullanımlarında ekranı rahatlıkla okumanızı sağlayacaktır.

http://www.lapdome.com/products.html

Resim

Ben de Collapsible modeli var.

Sevgiler
Kullanıcı avatarı
gönderen Ahmet KALE
#88602
Bilgi için teşekkürler Sedat abi, buna benzer bir şey buradada yaptırılabilir sanırım, basit birşeye benziyor. Benim aklıma şemsiye kullanmak gelmişti ama bunun gibi birşey daha iyi koruma sağlayacaktır.
Kullanıcı avatarı
gönderen Tayfun Varol
#88668
Bende şöyle birşey var, konuyu görünce aklıma geldi bir deneme yaptım 17" laptop tam ucu ucuna sığdı, 14" -15" civarı olanlar çok daha rahat sığar netbooklar içinse müstakil ev gibi olur :)
Resim

Kapalı hali 20 cm çapında yuvarlak bir çanta haline geliyor, ağırlığı 350 gr kadar, açıp kapaması biraz alengirli ama zamanla alışılıyor, Sedat abinin 3 saniyede açılan 300 saniyede kapanan çadırı gibi bir alet düşünün :) ama alıştıktan sonra 10 sn de kapanıyor tabi


http://www.dealextreme.com/p/40cm-photo ... white-5224

Ben aldığımda yoktu ama şimdi siyahı gelmiş, çok daha mantıklı olur güneş fotografçılığı içinde düşünülürse (sağı solu fazla açık gibi görünüyor ama illa velcro ile kapatılacak şekilde kapakları vardır)

Resim
http://www.dealextreme.com/p/40cm-photo ... white-5269


Birde bu var, diğerleri 40 cm idi bu 60 cm yani en geniş ekranlara bile uygun. Beyaz alınıp belki dışı gri içi siyah sprey boya ile boyanırsa gece gündüz kullanılabilecek müthiş bir notebook çadırı olur.
Resim
http://www.dealextreme.com/p/photograph ... 0-60-33796

Bu arada bu sitedeki fiyatlara kargo dahildir , pek bir severiz o yüzden :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
#91786
Evet sevgili dostlar, bu nesneyi kullanıma aldık artık... rutubetli gecelerde bilgisayar ve diğer hassas nesnelerin Lapdome korumasına alacağız.

Resim

Resim
Gece-Gökyüzü

Sen nasıl bi kralsın ya 😘