Gökyüzü Fotoğrafçılığı için Teleskop, Fotoğraf Makinesi, aksesuar incelemeleri, tavsiyeleri...
Kullanıcı avatarı
gönderen Muaz Erdem
merhaba,

ben spc900nc almayı planlıyordum ve fiyatları araştırmaya başladım.genellikle fiyatlar 120tl-160tl arası

oynuyor.ancak teknosa ya baktım ve gözlerime inanamadım.60tl diyor.bu fiyat farkının sebebi nedir

sizce?diğerlerinden bir farkı mı var?ccd özelliği yazılmamış amabelki de bu tür ayrıntılı özellikler verilmiyo da

olabilir.

teşekkürler...
Aynı ürün için farklı fiyatların olması için çok fazla sebep olabilir. Aracıların fazlalığı, şirketin maliyetleri, kar marjı, çok sebebi olabilir. Bunları kafaya takmayın. Adı aynı olduktan sonra nerden alırsanız alın kalitesi aynıdır, 150 liraya satılan SPC900NC'lerden bir farkı yok.

Bir özelliği farklı olsaydı adı SPC900NC olmazdı zaten. Bu farklı isimler modelden modele değiştiği için veriliyor, fark olsa adı farklı olurdu. (Bu yüzden alırken adına çok dikkat edin, tek harf değişirse başka bir model olur)

Almayı düşünüyorsanız kaçırmayın, ne zaman fiyatının 100 liraya çıkacağı yada Teknosada tükeneceği belli olmaz.
ben de öyle düşünmüştüm zaten isim aynı olunca fakat yine de tedirgindim hemen alıcam inşaallah.yardımınız için teşekkürler onur bey

saygılar...
bir daha getirtilemez mi?ya da sipariş?
Websayfasına bakarak stok yok diyorsanız, sitelere güvenmeyin. Bir dükkana gittiğinizde nerden çıktığı belli olmayan bir yerden çıkarır verirler :) Geçen ay burdaki teknosa'lardan bazılarında hala olduğunu görmüştüm bu webcami. Bu kamerayı artık o kadar az kişi alıyor ki her azalışta diyorum aha bir amatör astronom daha bu kameradan almış.

Türkiye'deki en kapsamlı amatör astronom listesini tutan kurum ne Tübitak ne başka bir kurum, bu Teknosa'dır herhalde.
sağol ahmet oraya bakmamısım.bu arada aramıza hosgeldin...
0 Ürün stoklarda bulunmaktadır.
0 Bu ürün geçici olarak Teknosa Alışveriş Sitesi stoğunda bulunmamaktadır. Ürün Teknosa Alışveriş Sitesi stoğuna girdiğinde haber alabilmek için lütfen tıklayınız!

buda sağ alttaki notu
evt dediiniz gibi teknosa "internet" alışveriş sitesi stoğunda yok yani teknosa alıveriş merkezleri stoğu hakkında bir bilgi yazmıyo
Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu rahat ve modern bebek ayakka[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu bebeğim için kaliteli[…]

Hire ux designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]

Alkomed Etil Alkol

https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossle[…]