Derin Uzay Fotoğraflarımız, bu konudaki bilgiler ve tartışmalar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Uğur İkizler
Zaman zaman gözlem yerlerinden çektiğim fotoğrafları video haline getirdim.
Aşağıdaki video, farklı zamanlarda 30 ar saniye poz süreleri ile çekilmiş toplam 3026 fotoğraftan oluşmaktadır.

En son Uğur İkizler tarafından 25 Eki 2011, 23:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Fatih TALI
Eline sağlık uğur abi çok güzel olmuş.
Aynı zamanda cuma gecesi hava baya bulutluymuş. videoda bir kere daha farkettim.
Kullanıcı avatarı
gönderen Özgür Ünat
Uğur Abi çok güzel bir video, müzik de masalsı/destansı bir hava katmış. 2:30 özellikle etkileyici.

Selamlar,
Özgür
Kullanıcı avatarı
gönderen Ferit Gür
Uğur Abi böyle inanılmaz görüntüleri çektiğin için, bunları bu kadar zahmete girip video yaptığın için ve bu videoyu bizlerle paylaştığın için ayrı ayrı teşekkürler. Gerçekten büyüleyici, müzik zaten apayrı bir güzellik katmış, oldum olası severim time lapse'ları. Bunu ben de sağda solda paylaşmak isterim tabi izin verirsen.
En son Ferit Gür tarafından 27 Eki 2011, 00:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Ahmet KALE
Uğur abi harika bir çalışma olmuş, müzikte çok güzel uyum sağlamış keyifle izledim ellerine sağlık.
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Enfes bir çalışma olmuş... akşam evde ışıkları söndürüp sayısını şimdiden bilemeyeceğim kere izleyeceğim :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Aydın Ünlüsaraç
Çokçok samimi söylüyorum"İyi ki Uğur hocamız var"
sanki."Astronomi Time Lapse" değil
Astronomi Time Danse.
Gurur duyuyorum :tap
Kullanıcı avatarı
gönderen Bora Boranlıoğlu
Uğur Hocam eğer izniniz varsa bunu indirebilmek istiyorum, fondaki müzik eşliğinde muhteşem olmuş. Doğrudan indirebileceğimiz bir yere yüklemeniz mümkün mü acaba?

https://gokbilim.com/forum/viewtopic.php?f=62&[…]

teleskop fikri

https://www.astroshop.com.tr/Urun/meade-polaris-13[…]