Promosyon

Gökbilim Dergisi hakkındaki görüşleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz...
Kullanıcı avatarı
Harun ŞAHİN
İlgi düzeyi: Meslek ve Satıcı
Teşekkür etti: 0
İletişim:

Mesaj gönderen Harun ŞAHİN »

http://www.garantisite.com Konus Celestron Meade Teleskop Dürbün Satışı Ve Yedekleri Yeşil Lazer Ve Hobi Ürünleri Sorularınızı Sitemizdeki İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ Bölümünden Atınız Özel Mesaj Atmayınız Hattımızı Çaldırın Biz Sizi Ararız 0533 710 0000
Hatice

Mesaj gönderen Hatice »

Yorumlarınıza göre dergi çok güzel,ama ben daha derginin adını ilk defa burda duyuyorum.Ne kadar üzüldüm bilemessiniz.Bu gökbilim dergisini internet üzerinden nasıl okuyabilirim.
Bayan_qenetikçi..!?
Onur Kaya

Mesaj gönderen Onur Kaya »

Hatice yazdı:Yorumlarınıza göre dergi çok güzel,ama ben daha derginin adını ilk defa burda duyuyorum.Ne kadar üzüldüm bilemessiniz.Bu gökbilim dergisini internet üzerinden nasıl okuyabilirim.
Ana sayfada en üstte "Gökbilim Dergi" yazan yere tıklayarak okuyabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Harun ŞAHİN
İlgi düzeyi: Meslek ve Satıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Harun ŞAHİN »

merhaba seçil fidan
konus 2102 dürbün kazanmıştı daha sonra bize mail attı ve yerine 2106 modeli istediğini arasındaki farkı vermek istediğini söylemişti bizde kendisinden fark almayacağımızı belirtmiş ama bu güne kadar ürün ne yazıkkı stoklara girmemişti bu gün bu ürünün yeni modeli konus 2125 aynı ölçülerede fakat yeni dokuya ve modele sahip modeli geldi kendisine fark almadan yollayacağız en geç p tesi elinde olacak güle güle kullanın
http://www.garantisite.com Konus Celestron Meade Teleskop Dürbün Satışı Ve Yedekleri Yeşil Lazer Ve Hobi Ürünleri Sorularınızı Sitemizdeki İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ Bölümünden Atınız Özel Mesaj Atmayınız Hattımızı Çaldırın Biz Sizi Ararız 0533 710 0000

“Dergi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir