Gökbilim

Chui introduced the co-ordinators to the new Virtu[…]

Guardian Review for Juan Carlos

Yesterday's Education Guardian featured a review o[…]

Virtual School to Close

I thought you might be interested in reading this […]

The Virtual School is “made for European tea[…]

Günün Gökbilim Görüntüsü üzerine tartışıyoruz.
gönderen Mustafa Özkan
Gazların ışığı optik olarak kırmasından mı kaynaklanıyor?
gönderen Ebru Fırtına
İlginç bir resimmiş nedenini merak ettim bende.Bu konu hakkında pek bilgi sahibi değilim bir arkadaş açıklarsa çok sevineceğim.

Saygılar
gönderen halit alçiçek
Gerçekten bu resim neyi ifade ediyor? Arkadaki maviliğe gelene kadar ön tarafda bulunanlar hakkında bile bir bilgim yok :) Bilen üstadlarımız paylaşırsa seviniriz:)
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Arkadaşlar, linkteki açıklamayı okursanız aydınlanacaksınız. Ömer, Nasa'nın sayfasından sadece resmin linkini vermiş. Ben de şimdi bulutsu.org'un linkini yazdım ki resmin Türkçe açıklamasını okuyun diye. Bulutsu.org zaten bunun için emek harcıyor.
gönderen Ömer Ekim Genel
Çağrı Erdoğdu yazdı:Arkadaşlar, linkteki açıklamayı okursanız aydınlanacaksınız. Ömer, Nasa'nın sayfasından sadece resmin linkini vermiş. Ben de şimdi bulutsu.org'un linkini yazdım ki resmin Türkçe açıklamasını okuyun diye. Bulutsu.org zaten bunun için emek harcıyor.

Dediğinizde haklısınız bundan sonra daha dikkatli olacağım.Teşekkürler...İyi çalışmalar
Resmi paylaşan arkadaşın yazısında zaten link var, onu okumayanlar yorum yapıyor, Çağrı buna işaret etmiş, yazıyı okusanız zaten göreceksiniz demiş, ona rağmen hala okunmaması garip :? Yazılanları hiç mi okumuyorsunuz? Okumuyorsanız biz niye yazıyoruz burada