Nasıl bir teleskop alacağınıza dair yardım istiyorsanız, elinizdeki teleskopu satmak istiyorsanız, ikinci el teleskop arıyorsanız...
Kullanıcı avatarı
gönderen İsmail DAL
Herkese merhabalar,listelediğim ekipmanlar satılıktır.Şartlar şöyle:
*Tümü sorunlu olması halinde iade garantilidir.
*Tümünün kargo ücreti bana ait.
*%10 farkla sahibinden ve gittigidiyor sitelerinde adınıza ilan açılabilir.
*Havale yapıldıktan sonra ürün kargolanacaktır.

Ben Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde bir devlet okulunda öğretmenim.Bu ekipmanları kullanmadığımdan satıyorum.Sahibinden ve gittigidiyor sitelerinde 100 e yakın işlemde tek bir kötü yorum almadım.Güvenebilirsiniz.

2. Meade 25mm multicoated göz merceği: Kaliteli bir mercektir.Eskilerden.Kesinlikle kusursuz ve çok net. Fiyatı 75 tl.

Resim
Resim

3. Meade 4000 serisi 2x barlow: Çok nadir bulunur,yurt dışı sitelerinde (cloudy nights) sık sık adı geçmektedir.Google da aratarak bulabilirsiniz.Ben direk meadenin kendi sitesinden link veriyorum. http://www.meade.com/catalog/meade_4000 ... 000_03.htm . 3 mercekli olduğundan görüntüler oldukça keskindir. Fiyatı: 165 tl.

Resim
Resim
Resim

4. Meade 9mm multicoated göz merceği. Kesinlikle sorunsuz. Fiyatı: 75 tl.

Resim
Resim

Lütfen site üzerinden özel mesaj atarak iletişim kurunuz,en kısa sürede ben size dönerim. Herkese iyi günler. Çoklu alımlarda indirim olabilir.Bu sitede alışveriş yaptığım arkadaşlarda vardır.
En son İsmail DAL tarafından 02 May 2014, 16:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen İsmail DAL
Webcam duruyor Mehmet bey,satılmadı.ÖM de atabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
gönderen İsmail DAL
Evet o da duruyor.
Kullanıcı avatarı
gönderen Öner Kurukuz
2x barlow ihtiyacım var ancak maddi durumum şu an için hiç iyi değil.
ileride durumum düzeldiğinde satılmamış olursa ilgilenebilirim.
Kullanıcı avatarı
gönderen İsmail DAL
Philips webcam satılmış ve güvenle sahibine ulaşmıştır.
Haklısınız Burak Bey,beceremedim diyebilirim.Ayrıca teşekkürler.
Öner kardeşim bu barlow çok özel,extra olarak uzun diyebilirim,Air spaced özellikli,bu nedenle almak istediğinde özellikle araştır,her türlü yardımcı olurum,her tür ölçüsünü vs.bildiririm.Ama gerçekten çok kaliteli.Elimde fazladan olduğu için satılık.
Kullanıcı avatarı
gönderen İsmail DAL
Barlow ve 9mm göz merceği satılmıştır.

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]